З Винник до Львова впровадять експрес-маршрут (ВІДЕО)
01.02.2013 19:56
Перевізники планують впровадити у Львові кілька маршрутів, де б курсували автобуси-експреси.

Пасажири матимуть змогу дістатися зі спального району до центру удвічі швидше, ніж на звичайній маршрутці, адже експреси курсуватимуть без зупинок.

Спочатку перевізники планують запровадити експрес-маршрути з Винник та з Рясного до центру Львова, повідомляє zaxid.net.

Нововведення, на думку перевізників, дозволить мешканцям менше часу витрачати на дорогу, а в салонах не буде тисняви. Проїзд коштуватиме, як і у звичайних маршрутках: «Я думаю, це буде дуже ефективно у час-пік. Впродовж дня вони не будуть потрібні, бо ви самі спостерігаєте, що в період з 11-ї години і до 15-ї автобуси курсують порожні. Потреби в експрес-маршрутах немає. Ідея експрес-маршрутів полягає в швидкому вивезенні пасажирів зі спального району до робочого місця чи точок його приватних інтересів», – пояснив директор АТП-1 Михайло Сидорович.

Автобуси-експреси можна було би випустити на маршрути хоч завтра, однак необхідно владнати усі юридичні питання: «Тут виникає і юридична колізія. Є встановлені маршрути. Маршрути повинні відповідати паспорту маршруту, а в паспорті маршруту є його графік руху. Треба усі речі врегулювати», - каже Михайло Сидорович.

Якщо врегулюють швидко, то експрес-автобуси з’являться у Львові вже за тиждень-два. http://lviv24.com/resources/videos_download/2013/02/77918_mobile.mp4
Фото: http://vinnikiplus.in.ua/

Теги: Експрес, маршрутка, маршрут

Читайте також:
Коментарі
avatar