"Рух" здобуває переконливу перемогу на меморіалі Ернеста Юста
03.02.2013 12:28
Винниківський «Рух» здобув переконливу перемогу на меморіалі заслуженого тренера Ернеста Юста над юнацькою командою львівських "Карпат" з рахунком 10:1.

Варто зазначити, що юні спортсмени, яких тренує відомий у минулому гравець «Карпат» Василь Леськів, також є діючими чемпіонами України у своїй віковій групі. Але протистояти дорослим футболістам, а, тим паче, чемпіонам Львівщини, юнаки не змогли. Ще перший тайм вони протрималися, програвши всього… 1:4.

А в другому таймі винниківські футболісти вразили ворота «Карпат» ще… шість разів!

Отож, голи у «Руху» забивали: Баглай (три), Деревльов (три), Манорик (три), Макар (один). У юнаків «Карпат» відзначився Карпенко.

На запитання автора цього матеріалу про те, чому ж не пошкодували юнаків, нападник «Руху» Роман Манорик із усмішкою відповів: «Ми їх пошкодували, бо в іншому випадку результат для них був би ще розгромнішим»!

Наступний матч на турнірі команда зіграє наступного тижня.