У Львові з`явилися портрети "Януковича" з третім оком
05.02.2013 11:41
На стінах будинків у Львові з`явилися зображення людини, подібної на Віктора Януковича, але з трьома очима – третє около автори домалювали на лобі.

Про це інформує сайт "Чорного комітету".

У повідомленні, що надійшло на скриньку "Чорного комітету" невідомі автори пишуть, що вони таким чином солідаризуються з "політв`язням Сум, яких кидають на нари через малюнки з Януковичем".

"Ми солідаризуємося з політв'язням Сум, яких кидають на нари через малюнки з Януковичем. Як відомо, сумські активісти наносили трафарети, на яких в лобі гаранта було зображено червону пляму. Оскільки в східних віросповідуваннях така пляма символізує третє око, ми і зобразили на наших малюнках саме це третє око", - повідомили активісти зі Львова.

Нагадаємо, що 14 січня Зарічний суд міста Суми засудив громадських активістів за малюнок "Януковича" з червоною цяткою на лобі . В знак солідарності такі ж малюнки вже з'явилися в Києві, Одесі , Сумах , Севастополі, Миколаєві, а також в Броварах Київської області та Кривому Розі . Також пройшли акції солідарності в Сумах, Харкові, Рівному .

Засудженні подали апеляцію на вирок суду. У той же час, Прокуратура Сум подала зустрічну апеляцію, в якій вимагає ще суворішого покарання.
Теги: Янукович, акція, ий комітет


Читайте також:
Коментарі
avatar