Цього року в будинку №2А по вулиці Кільцевій встановлять поквартирні лічильники
05.02.2013 20:27
Славнозвісний  горе-будинок на вул. Кільцевій №2А приведуть до ладу. Про це повідомляє сайт Винниківської міської ради.

Після банкрутства «Облсільбуду», цей будинок в жахливому стані  був перееданий Винникам у комунальну власність.

Для того, щоб хоч якось покращити умови проживання в даному будинку, владі міста довелось зробити  там чимало робіт. Неодноразово ми проводили там ремонт ліфтового господарства, замінили  всі вікна у місцях загального користування.

 А на цей рік запланували виконати капітальний  ремонт  системи електропостачання  з встановленням нових поквартирних лічильників. Це дасть можливість кожному власникові квартири оплачувати вартість використаної електроенергії згідно показів лічильника, а в їхньому випадку це означає – платитимуть менше.
Теги: електролічильник, Кільцева

Читайте також:
Коментарі
avatar
Підкажіть, будь-ласка, до кого звертатися з приводу благоустрою по вул.Кільцевій? Мені здається, що таке поняття як прибудинкова територія  має бути і у Винниках, поки що там суцільний смітник, люди позахоплювали газони біля будинків садять там городину і створюють купи сміття із пляшок пластикових, старих дверей, вікон які використовують як загорожі!!!!!!!!  
Невже не можна заборонити робити всілякі жахливі загороди там, де могли б бути квітники, просто газони з травою, лавочки де б гуляли мами з дітьми?
avatar