Аделаджа закликає своїх парафіян захопити владу у Києві (ВІДЕО)
06.02.2013 10:54
Церква Сандея Аделаджі "Посольство Боже" збирається захопити владу у Києві, для чого відряджає своїх парафіян на вибори до Київради.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

На одній із останніх проповідей у величезному ангарі в середмісті столиці Аделаджа закликав прихожан захопити Київ: "Тягніть владу і будете у владі. Наші люди стануть главою землі на всіх рівнях, і скажіть, що я не правий!"

Паства Аделаджі претендує посісти чи не всі ключові пости у столиці. В "Посольстві Божому" навіть організували так звані школи лідерів, на яких майбутні кандидати вчаться владарювати. "Що таке вертикаль влади?

Це те, що Господь вже придумав для твого добробуту", - запевняє пастор на проповіді.

Знімальну групу ТСН до "Посольства" не пустили та викликали озброєну охорону у бронежилетах. Після погроз та штовханини журналісти викликали на свій захист міліцію та беркутівців.

Хоча імена майбутніх депутатів лишилися у таємниці, соціологи припустили, нащо "Посольству Божому" потрібна столиця.

"Це і питання виділення землі, а вони збираються будуватися. Це питання сприяння діяльності церкви. Можливо там і якісь бізнесові питання", - зазначила соціолог Ірина Бекешкіна.

Про серйозність намірів аделаджівці разом з активістами інших політсил та організацій не так давно продемонстрували на виборах до однієї з громадських рад Києва.

"Все таки вони себе скомпрометували в Києві. І зв'язками з Черновецьким близькими, так що я не думаю, що у них це вийде", - підсумувала експерт.

На додачу соціологи нагадують і фінансову аферу "Кінгз Кепітал", з тисячами обдурених, фігурантом і підозрюваним у якій є Аделаджа та його кілька прибічників. http://vid5.tsn.ua/2013/02/05/383737154-2.mp4

Теги: паства, секта, Посольство Бож, Сандея Аделаджі, київ


Читайте також:
Коментарі
avatar