Cтупінь свободи української журналістики в порівнянні з російською на порядок вищий, - Кисельов
08.02.2013 13:54
Колишній ведучий ток-шоу Велика політика на Інтері Євген Кисельов у інтерв'ю Корреспонденту розповів про друга з Адміністрації Президента і заявив, що ступінь свободи української журналістики в порівнянні з російською на порядок вищий.

Відповідаючи на запитання, як він оцінює теперішню політичну ситуацію в Україні, і чи не складається враження, що Київ деколи сліпо копіює досвід Москви у справі закручування гайок, Кисельов відповів: "Поживіть трохи в Москві, попрацюйте, тоді відчуєте, що таке справжнє закручування гайок".

"Дня не проходить, щоб когось не звільнили. Буквально сьогодні (інтерв'ю проходило 4 лютого - ред.) відкриваю Facebook і з'ясовую, що моя добра стара знайома Віра Кричевська, яка очолювала супутниковий телеканал документального кіно 24_Dос, звільнена. Щотижня щось таке відбувається", - заявив Кисельов.

За його словами, міра свободи української журналістики в порівнянні з російською на порядок вища: "Тут існують прямі ефіри, на які регулярно ходять представники опозиції і де вони говорять все, що їхный душі завгодно. На російському телебаченні всі ефіри криві, тобто йдуть у записи і зайві слова вирізаються".

Він також розповів про закриття Великої політики на каналі Інтер. "Формально мене про це проінформували буквально за пару днів до Нового року, коли відставка Валерія Хорошковського вже давно відбулася, а на Інтері тільки лінивий ще не був в курсі, що замість Великої політики нишком готують до виходу програму Безулик. Я ж до того моменту вже знав, що як мінімум без роботи не залишуся".

Корреспондент відзначив, що закриття шоу збіглося зі зміною інформполітики на Інтері, в новинах стали більше критикувати владу. У зв'язку з цим Кисельова запитали, чи правда, що шоу закрили, тому що воно було надто добрим щодо влади. "Всі хоч трохи істотні рішення на телеканалі, поки він належав Хорошковському, приймав Хорошковський. Це питання до нього. Дозволю собі тільки уточнити: інформполітика каналу почала працювати, так би мовити, демонстративні кульбіти набагато раніше, місяця за два до обговорюваноъ події", - відповів телеведучий.

Він також відповів, чи траплялися ситуації, коли склад учасників ток-шоу визначала не редакція програми, а партійні штаби: "Так, на жаль, це українська телевізійна реальність. Штаби говорять: або ми до вас посилаємо депутата N, або від нас не буде нікого. І що з цим поробиш?"

"А що стосується улюбленої теми, що хтось щось радить... З Хорошковським, коли я тільки починав працювати на Інтері, ми зустрічалися досить часто, а потім все рідше. За останній же рік ми бачилися, по-моєму, тільки одного разу. Особисті стосунки у нас склалися, не приховую, прохолодні. Думаю, з причин психологічних, вікових, культурологічних. Ми виявилися занадто різними. Але я все одно буду з вдячністю пам'ятати про те, що Хорошковський у свій час запросив мене працювати на Інтер і дав мені можливість повернутися до професії телевізійного політичного оглядача, яка в Росії - принаймні на великих каналах - померла", - заявив Кисельов. Фото: http://gb.1tv.com.ua/

Теги: ведучий, Євген Кисельов, шоу, свобода слова, телебачення


Читайте також:
Коментарі
avatar