З архівів зник оригінал договору про розпуск СРСР
08.02.2013, 16:48
Історичний документ, що зафіксував факт розпаду СРСР, зник з архівів у Білорусі. Ідеться про угоду, яку уклали у грудні 1991 року в Біловезькій Пущі керівники України, Росії та Білорусі. Ця угода поклала кінець спробам президента СРСР Горбачова продовжити існування Радянського Союзу.

Про це повідомив колишній керівник Білорусі Станіслав Шушкевич, пише Історична правда.

Зникнення Біловезької угоди екс-лідер Білорусі виявив у ході роботи над мемуарами. На думку Шушкевича, можливо, що документ був вкрадений кимось із колишніх співробітників держапарату з метою продажу.

"Важко повірити у зникнення документу такого рівня, але, тим не менш, це факт", - зазначив Шушкевич.

У середу 6 лютого деякі колишні представники керівництва Білорусі і високопоставлені співробітники апарату СНД підтвердили, що мають доступ лише до копій цього документy.

"Ми не знаємо, де знаходиться оригінал договору, - заявив глава архівного відділу канцелярії СНД Василь Острейко. - Ми володіємо копією цього документа. Вона завірена відповідно до міжнародних стандартів, але все ж це тільки копія".

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Світ | Теги: угода, Станіслав Шушкевич, документ, Радянський Союз, оригінал, білорусь

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...