Янукович запевнив Фюле, що Угода з ЄС пріоритетна для України (ВІДЕО)
08.02.2013 22:11
Президент України Вiктор Янукович на зустрічі з єврокомiсаром Штефаном Фюле запевнив європосадовця, що Україна працює над подоланням перешкод для пiдписання Угоди про асоцiацiю з ЄС.

"Пiдписання Угоди про асоцiацiю та зону вiльної торгiвлi залишається нашим прiоритетом i завданням на цей короткий перiод часу – до листопада 2013 року. Ми добре розумiємо, що окремим питанням нам треба знайти прогрес, набагато бiльший, нiж вiн є нині", – цитує Януковича 24tv.ua.

Фюле наголосив, що і Київ, і Брюсель мають зробити все можливе, щоб не втратити шансу підписати Угоду про асоціацію цього року.

"Нам краще зробити все можливе, щоб не дати цій можливості піти, тому що за допомогою цієї надзвичайно важливої угоди ми не лише зможемо розвивати наші відносини на значно вищому рівні. Це також буде нова основа, яка буде юридично обов’язковою для обох сторін, і це буде вперше, коли настільки амбітна угода буде укладена з нашими партнерами", – сказав Фюле. http://24tv.ua/resources/videos_download/2013/02/305511_mobile.mp4

Теги: угода, Янукович, Штефан Фюле, ЄС, асоціація


Читайте також:
Коментарі
avatar