"Я не погоджуюся стати руйнівником українського футболу", - Суркіс
09.02.2013 13:58
Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс заявив, що його клуб без згоди Федерації футболу України ніколи не заявиться на участь в чемпіонаті СНД.

"Ми не будемо в Росії на підтанцьовці. Рейтинг УЄФА станом на сьогодні вище саме в Україні. У нас є самодостатній чемпіонат. Я не уявляю ситуації, коли 4 або 5 клубів заявиться в чемпіонат СНД. А іншим що робити? Я не погоджуся стати руйнівником українського футболу.

На мою думку спочатку росіянам треба вийти на контакт з нашою федерацією футболу Обговорити всі моменти. А, отримавши її згоду, відправляти запрошення українським клубам. Більш того, я не впевнений, що трибуни на матчах цього чемпіонату будуть заповнюватися.

І Колосков, і Мутко висловилися проти. Вони не хочуть дивитися матчі “Ворскла” - “Волинь”, а хочуть бачити в своєму чемпіонаті російські клуби. Думаю, що все залишиться на рівні красивих розмов", - переконаний президент "Динамо".

Днями українські клуби отримали запрошення для участі в чемпіонаті СНД з футболу.

Найближче засідання організаторів турніру має відбутися 18 лютого в офісі "Газпрому" у Москві, пише football24.ua. Фото: http://profootball.in.ua/

Теги: динамо, чемпіонат СНД, ФФУ, Ігор Суркіс


Читайте також:
Коментарі
avatar