У Львові розпочалось святкування китайського Нового року (ВІДЕО)
10.02.2013 15:11
Вчора, 9 лютого, на пл. Ринок відкрили другий міжнародний фестиваль "Китайський Новий рік в Україні".

Як повідомляє zaxid.net, Львові китайський Новий рік святкуватимуть два дні.

За словами організаторів, у Львові намагалися максимально точно відтворити традиції святкування Нового року в Китаї. „В нас є основний елемент цього святкування – „живі” дракони, а також представлена китайська кухня”, – сказала одна з організаторів Ольга Гренюх.

Також всі гості свята могли подивитися показові виступи учнів Академії традиційного кунфу у Львові та лазерне шоу. Після цього „живі” дракони пройшлися центральними вулицями Львова.

"Львів радо приймає культури різних народів, бо нам важливо, щоб до нас приїжджали і бачили славу нашого міста, і щоб ми бачили культуру інших народів і найкраще запозичали від них", – зазначив під час відкриття фестивалю міський голова Львова Андрій Садовий.

Заступник голови Львівської ОДА Іван Груник розповів, що Львів завжди славився різноманіттям національностей, які тут проживали, а в самому місті перетиналися різні культури. "Сьогодні Львів – європейське місто, бо такі ж святкування китайського Нового року відбуваються в Римі, Лондоні та Відні", – сказав він.

„Хочу побажати всього найкращого і щоб до нас прийшла весна, а сьогоднішнім феєрверком і лазерним шоу відженемо усе нечисте від нашого міста”, – зазначив голова МГО «Ланьхва» Юрій Котик.

Сьогодні, 10 лютого, відбудуться майстер-клас з китайського кунфу, трансляція фільму про традиції Китайської Народної Республіки, а також гала-концерт за участі китайських співаків, балету «Акверіас», вокального секстету «La VIVo», квартету «Тенорс бельканто» та заслуженого співака України з естрадного мистецтва Володимира Петеля. Завершиться фестиваль феєрверком о 20.00. http://youtu.be/8278rKUQkfs

Теги: свято, площа Ринок, новий рік, Фестиваль


Читайте також:
Коментарі
avatar