Жіночий гурт "Пульс" претендує на місце "ВІА Гри" (ВІДЕО)
11.02.2013 20:57
Місце "ВІА Гри" порожнім не буває. Поки Костянтин Меладзе і Дмитро Костюк шукають заміну сексуальному гурту, це вже зробив продюсер Анжеліки Варум - Андрій Сергієв.

Три дівчини - русява, біленька та чорненька - уже розспівуються та вивчають спокусливо вигинатися, повідомляє ТСН.

"Найкрасивіші дівчата, ми в цьому не сумніваємося", - каже продюсер.

Білявка, брюнетка і шатенка. Це нове сексапільне тріо. Дівчата з гурту "Пульс" поки лише знімають своє дебютне відео. А їх вже асоціюють з групою "ВІА Гра".

Андрій Сергієв свій проект називає танцювальним і запевняє - створював його без натяку на "ВІА Гру". Спеціальних кастингів в тріо "Пульс" не проводив. Схожість з відомим гуртом Меладзе - вважає випадковою.

"Пульс" Сергієва не претендує на лаври найсексуальнішого тріо Росії та України. Продюсер певен - його гурт має зовсім інший музичний формат.

"Це не правильний шлях користуватися чужою славою. Все таки у "ВІА Гри" є своя репутація, напрямок, ми трошки інші", - запевняє продюсер.

Солістки "Пульсу" порівняння з "ВІА Грою" – сприймають як комплімент. Кажуть - раніше вони і самі захоплювалися творчістю легендарної групи, але тепер навіть ладні обійти своїх кумирів. Співачки впевнені - їх чекає успіх більший за "ВІА Гру".

"Ми не боїмося порівняння з "ВІА Грою" - це може частково нам буде лестити. Ми готові переплюнути їх славу і зробити все можливе для того, щоб цей проект став світовим", - каже одна з солісток.

Схожість з "ВІА Грою" не помічає і режисер Олена Вінярська. Вона знімає перший кліп "Пульсу" і упевнена такого в шоу-бізнесі ще не було.

"Кожен повинен займати свою нішу. Вони нового покоління артистки. Вони будуть дуже сучасними і модними", - запевняє режисерка.

Дівчата кажуть - коли підписували контракт обіцянок не виходити заміж та народжувати дітей вони не давали. Але у свої 25, їм про це думати зарано. На першому місці наразі в них лише кар'єра. http://vid5.tsn.ua/2013/02/11/383740745-2.mp4

Теги: Меладзе, гурт, пульс, ВіаГра


Читайте також:
Коментарі
avatar