Активістки Femen вчинили нову антихристиянську акцію
12.02.2013 19:25
Активістки українського руху Femen провели акцію в Соборі Паризької Богоматері, оголившись з нагоди зречення престолу Папи Римського Бенедикта XVI.

Вісім активісток разом з туристами зайшли в неф собору, де в лютому виставляються дев'ять нових дзвонів Нотр-Дам-де-Парі, встановлення яких очікується в кінці місяця. У соборі дівчата оголилися і почали ціпками бити у дзвони, викрикуючи англійською: "Папи більше немає!".

На торсі і спинах феміністок були написані гасла "Ні гомофобії", "Криза віри" і "Бувай, Бенедикте!".

У ситуацію втрутилася охорона собору, яка вивела порушниць на вулицю. Там вони протягом ще десяти хвилин продовжували скандувати гасла на підтримку обговорюваного французьким парламентом закону, який легалізує одностатеві шлюби і дозволить гомосексуалістам всиновлювати дітей.

Нагадаємо, в понеділок, 11 лютого, 85-річний Папа Римський Бенедикт XVI зробив історичну заяву, висловивши бажання відректися від свого престолу. За словами самого Папи, його рішення було добровільним - просто "немає більше сил, щоб виконувати всі свої обов'язки". "З цієї причини, а також добре усвідомлюючи всю серйозність цього акту, при повній свободі я заявляю, що я відмовляюся від служіння як Римський єпископ, наступник святого Петра", - процитував Бенедикта представник Ватикану, повідомивши, що офіційно зречення відбудеться 28 лютого. Також офіційний Ватикан заявив, що новий Папа може бути обраний на початку Страсного тижня, 24 березня. Джерело: http://www.expres.ua/
Фото: http://www.reuters.com/

Теги: FEMEN, акція, Фемен


Читайте також:
Коментарі
avatar