"Все, що" Карпати "роблять, так це постійно погрожують", - агент Лукаса
13.02.2013 11:14
Представник форварда "Карпат" Лукаса Родрігес Фернандес Ловелл проаналізув ситуацію, в якій опинився його клієнт.

"Що тут коментувати? У клубі не хочуть, щоб Лукас грав. Що ж стосується контракту, то важко підписувати нову угоду, коли Карпати хочуть все і відразу. У той же час, моїй компанії і Борхі Гомесу, який зараз виступає в Гранаді, львів'яни досі не виплатили всі гроші", - зазначив Ловел у своєму коментарі isport.ua.

- Ви будете вживати якихось заходів, чи Лукас готовий сумлінно працювати в дублі?

- Це проблеми Карпат. Ніяких заходів ми не робитимемо, а от якщо Лукасу перестануть платити зарплату ... Мій клієнт дуже хоче грати і приносити користь клубу, однак Карпати цього не хочуть. Якщо чесно, я не розумію позицію українців - платити гроші гравцеві і не дозволяти йому грати.

Я не можу собі уявити таке в Іспанії. Наприклад, у мого клієнта Хаві Фуего влітку закінчується контракт з Райо Вальєкано і підписувати нову він не поспішає, але в дубль ніхто нікого не відправляє, а футболіст продовжує приносити користь клубу в матчах чемпіонату.

- А пробували знайти конструктивний діалог з керівництвом львівського клубу?

- Все, що вони роблять, так це постійно погрожують. Повторюся, Лукас хоче грати і готовий слідувати контрактом, але це не його рішення. А адже він дістався Карпатам абсолютно безкоштовно.
Теги: Карпати, лукас, трансфер, контракт


Читайте також:
Коментарі
avatar