ФФУ виступила проти чемпіонату СНД
14.02.2013 10:55
Федерації футболу України не отримувала жодних офіційних повідомлень, запитів, листів, запрошень, тощо від організаторів об'єднаного чемпіонату СНД з футболу та виступає проти руйнування піраміди гри.

Про це йдеться в заяві ФФУ, повідомляє Тиждень.

«Вважаю, що будь-які дії, спрямовані на створення без нашого явного дозволу або дозволу ФІФА чи УЄФА будь-яких ліг або інших об'єднань клубів є безпрецедентним порушенням положень і вимог статутів ФІФА, УЄФА і ФФУ, та будуть розглядатися в контексті застосування засобів дисциплінарної відповідальності. ФФУ проти руйнування піраміди світового футболу, цілісності та системи проведення змагань» - заявив президент ФФУ Анатолій Коньков.

У ФФУ наголосили, що відповідно до ст. 18 Статуту ФІФА, ліги та будь-яки інші об'єднання клубів, що входять до складу члена ФІФА (яким є ФФУ), повинні підпорядковуватися та визнаватися таким членом ФІФА. «Це означає, що без явного дозволу, як визначено в ст. 8 Статуту ФФУ створення будь-яких ліг або інших об'єднань клубів – неможливе», - заявили у ФФУ.

Нагадаємо, у грудні 2012 року в Росії був створений оргкомітет чемпіонату СНД. Українська сторона про це дізналася з преси.
Теги: чемпіонат СНД, Коньков, ФФУ


Читайте також:
Коментарі
avatar
Нарешті, проснулися в ФФУ! Давно вже треба було! Задолбала та Росія Митними союзами, об'днаними чемпіонатами і т.п.:'(
avatar