Арену для "Євробаскету" будуватимуть на вул. Ряшівській
14.02.2013 18:52
Львів пропонував понад вісім ділянок для будівництва стадіону під «Євробаскет-2015». Інвестори надали перевагу ділянці на вул. Ряшівській.

Про це повідомив директор департаменту містобудування ЛМР Андрій Павлів, інформує МедіаСтар.

Як розповів Павлів, інвестор за основу для будівництва хоче використати литовський проект (фото).

«За приклад взято проект з міста Шауляй. Цей проект – це «Шауляй арена», там відбувались фінальні матчі, він визнаний дуже вдалим проектом, бо арена багатофункціональна. Інвестор вирішив використати цей проект для Львова.

Але для Львова буде, безперечно, розроблятись свій проект. Бо є різні грунти, які вимагають різних конструктивних елементів. Все залежить від геології. Ми подали геологічну довідку і вже конструктор буде визначати», – повідомив Павлів.

За його словами, Львів запропонував понад 8 ділянок для будівництва стадіону під «Євробаскет-2015».

«Ця ділянка – це 5,8 га, вона знаходиться біля проектованої дороги Ряшівська-Проектована, яка має з’єднати вул. Наукову з вул. Городоцькою. Вона безпосередньо дотична до території біля нового терміналу. Це важливий хордовий зв’язок для міста Львова. Тут у перспективі передбачається будівництво офісно-готельних комплексів, торгового центру. Тому було б дуже вдалим розташування саме тут стадіону», – розповів Павлів.

За його словами, комплекс, який хочуть збудувати у Львові, має використовуватись не лише для баскетболу, а й для інших видів спорту та культурно-розважальних заходів.

«Цей комплекс має виконувати багато функцій, окрім проведення баскетбольних матчів. Передбачається проведення різної кіноконцертної діяльності, змагань з боксу, з великого тенісу, міні-футболу, гандболу», – розповів директор департаменту містобудування ЛМР. Фото: http://city-adm.lviv.ua/

Теги: Євробаскет-2015, арена, баскетбол


Читайте також:
Коментарі
avatar