В Росії впав великий метеорит, очікують на ще один (ВІДЕО)
15.02.2013 13:16
У Челябінській області Росії впав крупний метеорит.

За повідомленнями російських ЗМІ, внаслідок падіння були вибиті шибки, серед населення розпочалася паніка.

Є повідомлення про поранення уламками скла людей у школі в малонаселеній частині регіону.

Слід від падіння об'єкта можна було побачити навіть у Єкатеринбурзі, розташованому приблизно за 200 кілометрів на південний схід від Челябінська.

«Один з уламків метеорита, що пролетів над Челябінської областю, врізався в будівлю цинкового заводу. Людей евакуювали. Інформації про постраждалих поки немає», – повідомляють очевидці. Між тим, в соціальних мережах з'явилася інформація, що системи ППО в районі станції Уржумка збили метеорит, розколовши його на дві частини і безліч дрібних уламків. Вибух стався на висоті близько 20 кілометрів.

Схожі дані підтверджують і далекобійники, які їхали по трасі Челябінськ – Уфа. Один з них розповів, що бачив кулю блакитного кольору, яка розділилася на дві частини. За радізвонком йому передали, що аналогічні об'єкти - теж два - бачили в Нижньому Тагілі, повідомляє chelyabinsk.ru.

 "Хотів би звернутися до жителів міста: прохання зберігати спокій. У Челябінську серйозних руйнувань немає, принаймні, інформація про це відсутня", - сказав Давидов. Він визнав, що в багатьох будівлях - лікарнях, дитячих садках, житлових будинках - вибило скло. "Від розбитого скла поранено людей. Інформації про жертв немає. Радіаційний фон в Челябінську в нормі. Поки говорити про те, що жителям загрожує якась небезпека, підстав немає", - зазначив він.

Рятувальники повідомляють, що населення на Уралі, де в п'ятницю пройшов метеоритний дощ, було повідомлене про НП по SMS. Проте очевидці стверджують, що про попередження по смс вони не чули.

"Є інформація від людей з цинкового заводу, що людей розпустили, тому що чекають ще один метеорит – прийшли стенограми з Москви про те, що ще прилетить. Очікують астероїд до 23.00", - розповідає очевидець. "Сили Уральського регіонального центру приведені в режим" підвищена готовність ", до роботи залучено 20 тисяч осіб. Три повітряних судна проводять обстеження місцевості з повітря. Розгорнуто оперативні штаби", – йдеться у прес-релізі.

Метеоритний дощ, крім Челябінської області, зафіксований в Тюменській, Свердловській областях і на північних територіях республіки Казахстан, повідомило ГУМНС Курганської області. "За попередніми даними, загиблих та постраждалих на території Курганської області внаслідок даного явища немає... Станом на 08-50 (мск), об'єкти падіння не знайдені. Жертв і руйнувань немає", – йдеться в повідомленні МНС. http://24tv.ua/resources/videos_download/2013/02/307760_mobile.mp4
Джерело: http://zaxid.net/
Фото: http://www.itar-tass.com/

Теги: космос, Челябінськ, метеорит


Читайте також:
Коментарі
avatar