У Львові звинуватили "SSвободу" у фашизмі
18.02.2013 15:47
Днями у Львові з'явилися наклейки, які звинувачують ВО "Свободу" у фашизмі.

Наліпки розклеєні у центральній частині міста на дорожніх знаках і таксофонах. На них зображений символ ВО "Свободи", але замість трьох пальців піднятий лише середній і написано "fack off". Наліпки підписані рухом "Боротьба".

"Це провокація приїжджих сталіністів, - сказав депутат Львівської міської ради Михайло Семчій. - Вони спеціально приїхали сюди з інших міст, щоб нас тут дискредитувати й спровокувати. Наша організація набирає дедалі більшої популярності в Україні, тому нас починають компрометувати. Вийти на діалог не можуть, бо не мають аргументів, тому й опускаються до навішування ярликів".

Представники об'єднання "Боротьба" підтверджують, що це їхні активісти розклеювали наліпки у Львові.

"Це представники львівської організації розклеювали у Львові наклейки, - сказав прес-секретар "Боротьби" Сергій Киричук. - Ми зараз проводимо всеукраїнську акцію проти ультраправих організацій. Ми займаємося моніторингом їхньої діяльності й проводимо акції протестів. Щодо того, що на сайті немає контактів із нашими представниками у Львові, то причина у тому, що там дуже складна ситуація — коли наші люди 7 лютого розклеювали антифашистські наклейки у трамваї, то їх побили неонацисти. А дівчатам позрізали волосся".

Джерело: Gazeta.ua
Теги: звинувачення, фашизм, Свобода, наліпки


Читайте також:
Коментарі
avatar