«Оселя» через бюрократію не може отримати гуманітарний вантаж
18.02.2013 16:59
У Львівській МР допомагають у вирішенні питання ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» щодо отримання гуманітарного вантажу з Німеччини.

Міською владою проведені розмови з Міністерством соціальної політики України, в яких йдеться про можливість отримання гуманітарної допомоги без додаткових платежів.

Про це 18 лютого повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, пповідомляє zik.ua, посилаючись на прес-службу ЛМР.

«Раніше в державі, на рівні віце-прем’єр-міністра з гуманітарних питань, була постійна робоча група, яка приймала рішення щодо гуманітарних вантажів і можливості отримання їх благодійними організаціями без різних додаткових платежів. На сьогодні ця робоча група не сформована, вона не працює. Координація покладена на Міністерство соціальної політики. Є бюрократична складова – має бути зібрано ще 6-8 підписів.

«Оселя» зараз отримала вантаж. Щоб не платити, має бути відповідне рішення комісії. Я з цього питання вже три рази спілкувався з пані Королевською, вона гарантувала, що знайдуть механізм, як це питання врегулювати, поки в країні офіційно не запрацює робоча група. Бо це буде нонсенс, якщо цей вантаж доведеться вертати тим людям, які його надали. Йдеться про речі, які дуже потрібні, – взуття, речі санітарного вжитку. Вони необхідні людям, якими опікується «Оселя», вони не мають де жити, потрапили у кризові ситуації. Я переконаний, що це питання буде врегульоване. Можливо, цей випадок змусить прийняти просте і зрозуміле рішення», – повідомив Садовий.

Нагадаємо, йдеться про гуманітарну допомогу, яку ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» отримала з міста Кьольн (Німеччина) від Спільноти «Емаус».
Теги: гуманітарна допомога, оселя


Читайте також:
Коментарі
avatar