Львівських "свободівців" покарали за кнопкодавство
18.02.2013, 20:04
Члена фракції "Свободи" у Львівській міськраді Ірину Шалаковську, яка під час пленарного засідання сесії міськради, проголосувала за свого колегу Івана Гринду, зняли з посади голови Личаківської районної організації ВО "Свобода" у Львові.

"У цій ситуації, яка склалася  з Іриною Шалаковською та Іваном Гриндою, фактично зараз уже застосовані стягнення, які у нас передбачені. Зокрема, Шалаковська отримала сувору догану і її знято з посади голови Личаківської районної організації ВО "Свобода" міста Львова. Своєю чергою Іван Гринда отримав сувору догану за те, що залишив свою карточку без нагляду", – заявив Новому погляду голова фракції ВО "Свобода" Маркіян Лопачак.

Також він повідомив, що у майбутньому за кнопкодавство будуть виключати із партії.

"Ми повідомили членів нашої фракції, що різноманітних попереджень і дисциплінарних стягнень в подальшому не буде. І як тільки хтось попробує проголосувати за свого колегу – втратить членство у партії. Це наша принципова позиція – незалежно від того, хто які посади займає і як він працював як партійний функціонер", – сказав Лопачак.

Нагадаємо, що три опозиційні парламентські фракції, зокрема і "Свобода" з 5 лютого блокують роботу Верховної Ради, вимагаючи запезпечення персонального голосування.

Раніше львівські ЗМІ повідомляли про випадки кнопкодавства у обласній та міській раді за участі нинішніх народних депутатів від партії "Свобода".

Джерело: http://www.pohlyad.com/

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Львів | Теги: Винники, Свобода

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...