Львівську арену для Євробаскету збудують на стадіоні "Україна"?
18.02.2013, 22:36
Заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Груник доручив Львівській міській раді опрацювати юридичний механізм передачі комунальної власності стадіону «Україна» для будівництва багатофункціональної спортивної арени.

Іван Груник також рекомендував ТОВ «КПФ «Карпати» в найближчі терміни приступити до співпраці з Інститутом «Містопроект» щодо розробки детального плану території та подати на погодження у Львівську міську раду, повідомляють у прес-службі Львівської ОДА.

Він наголосив, що при розробці детального плану території необхідно вирішити основні питання заїзду до майбутнього спортивного комплексу з вулиць Зеленої та Стуса, розміщення нормативної кількості автостоянок з обов’язковим збереженням існуючих меж парку «Снопківський».

Оскільки терміни надзвичай обмежені, питання перебуває на особистому контролі голови Львівської облдержадміністрації, повідомляє zaxid.net.

Фото: http://ultras.org.ua/

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Львів | Теги: євробаскет, стадіон Україна, арена

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...