Садовий переконаний, що "Карпати" будуть виступати на "Арена Львів"
19.02.2013 18:12
Перемовини щодо виступів футбольного клубу "Карпати" на новому стадіоні "Арена Львів" вже на фінальній стадії.

Про це розповів сьогодні, 19 лютого, міський голова Львова Андрій Садовий, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

"Я розумію, що у Львові багато живе людей, які мають консервативне мислення. Але, коли ти дивишся футбол на стадіоні "Україна" і коли дивишся футбол на "Арена Львів" - є різниця. Це надсучасний стадіон, я переконаний, що кращий у Європі.

Статистика показує, що коли команда грає на новому стадіоні, кількість вболівальників зростає на 30%. Тому це додаткові кошти, які можна отримати.

Я думаю, що є певний психологічний фактор, але, маючи такий красень-стадіон, переконаний, що "Карпати" будуть на ньому виступати.

Вже на фінальній стадіїдомовленості з Нацагенцією, яка є розпорядником стадіону, тому що є питання, яка сума коштів з проданих квитків залишатиметься на стадіоні, яка буде переходити футбольному клубу. Це вже економічні нюанси. Але люди дорослі, тверезомислячі, тому я переконаний, що консенсусу вони дійдуть", - цитує Садового ua-football.com. Фото: http://vinnikiplus.in.ua/

Теги: Карпати, Арена Львів


Читайте також:
Коментарі
avatar