Савік Шустер знову поміняв телеканал
20.02.2013 14:09
Керівництво «Інтера» запропонувало співпрацю Савіку Шустеру з метою розвитку політичного мовлення на телеканалі.

Як пояснює пресс-служба телеканалу, заміна проекту «Справедливість» проектом Савіка Шустера «Шустер Live», пояснюється необхідністю підвищення рейтингів політичного мовлення.

Євген Кисельов, який відповідає за політичне мовлення на «Інтері», зазначив: «На сьогоднішній день програма Савіка Шустера - найпопулярніший політичний формат ток-шоу в країні і його вихід на «Інтері» дозволить суттєво зміцнити позиції телеканалу».

Перша програма «Шустер Live» вийде на телеканалі «Інтер» у п'ятницю, 22 лютого 2013 року о 20.30. Коментуючи свій перехід на «Інтер», Савік Шустер сказав: «Інтер» - лідер телевізійного ринку, і вихід «Шустер Live» на «Інтері» дозволить суттєво розширити аудиторію програми».

Попри зміни у сітці мовлення «Інтера», ведуча Анна Безулик залишиться працювати на телеканалі. Коментуючи прийняті рішення, Анна Безулик зауважила: «Це рішення у компетенції керівництва каналу. Я та моя група отримали пропозицію щодо роботи на телеканалі і зараз ми разом з керівництвом телеканалу працюємо над пошуком формату, який буде цікавий «Інтеру».

Відзначимо, що до останнього часу Савік Шустер вів своє шоу на Першому національному. За останні роки він встиг поміняти кілька загальноукраїнських каналів. Джерело: http://vgolos.com.ua/

Теги: телеканал, телебачення, Шустер live, савік шустер


Читайте також:
Коментарі
avatar