«Карпати» висунули Юрчишина кандидатом на посаду Голови ФФЛ (ВІДЕО)
20.02.2013 18:01
6 березня 2013 року відбудеться звітно-виборча конференція Федерації футболу Львівщини.

Тоді ж, зокрема, за підсумками голосування за участю представників колективних членів Федерації відбудеться обрання Голови ФФЛ.

Футбольний клуб «Карпати» (Львів) офіційно зареєстрував кандидатом на посаду Голови Федерації футболу Львівщини Юрчишина Степана Федоровича – легендарного радянського та українського футболіста, досвідченого футбольного тренера та управлінця. Про це повідомляє Інформаційний центр ФК «Карпати».

Уже віднині Степан Юрчишин розпочав серію особистих зустрічей з керівниками місцевих федерацій області з метою їх ознайомлення зі своєю Програмою розвитку футболу на Львівщині. Степан Федорович запевнив, що не робитиме жодних преференцій чи особистих симпатій при формуванні нового складу Федерації футболу Львівщини:

«Пасивність, невміння перебудувати роботу згідно з сучасними вимогами, нераціональне використання коштів, цілковита закритість системи – головні біди нинішньої Федерації футболу Львівщини.

Моєю метою не є оздоровлення регіональної федерації, адже робити це вже пізно. Моя мета – створення принципово нової конструкції управління, підходів до прийняття рішень і принципів їх впровадження.

Я глибоко переконаний, що саме на місцях, у містах області, районних центрах, селах працюють до нестями закохані у футбол фахівці, які фактично не відчували жодної підтримки власних здорових ініціатив від обласної Федерації. Саме тому своїм першочерговим завданням на даному етапі я вважаю особисто зустрітися з керівниками місцевих федерацій області, детально вивчити ситуацію на місцях, вислухати їхні проблеми і з числа найактивніших функціонерів сформувати дієздатний штат фахівців обласної Федерації.

Наш край здавна славиться своїми футбольними традиціями, славною історією, постатями та перемогами. Але нині невимовно боляче дивитися на руїну, що залишає по собі діяльність нинішньої Федерації футболу Львівщини. Досвід моєї футбольної кар’єри, а також навички, здобуті на різноманітних керівних посадах у професійних футбольних клубах нашого краю, підказують – прийшов час діяти. Діяти рішуче, злагоджено, однією командою», – наголосив Степан Юрчишин. http://youtu.be/j9tyJ52zcqI
Джерело: http://zik.ua/

Теги: Степан Юрчишин, Львівщина, ФК Карпати, федерація


Читайте також:
Коментарі
avatar