Нардепи розблокували Раду і прийняли поправку щодо персонального голосування
22.02.2013 16:46
Верховна Рада внесла зміни до закону про регламент, які забезпечують персональне голосування.

Відповідний законопроект був проголосований вдень 22 лютого відразу після того, як опозиція зняла блокаду парламенту, яка тривала майже три тижні, і відкрилася 2 сесія Верховної Ради.

Підтримали закон 339 народних депутатів з 350, що зареєструвалися в залі.

Зокрема, підтримали таке рішення 156 депутатів фракції Партії регіонів, 78 – із фракції «Батьківщина», 34 – фракції «УДАР», 33 – фракції «Свобода», 22 – КПУ і 16 позафракційних депутатів.

Перед голосуванням спікер Володимир Рибак зачитав відсутніх депутатів, які не зареєструвалися.

«Їхні картки вилучаються! Це новина для скептиків, які почали критикувати і звинувачувати у договорняку. Повірте, це кращий вихід із ситуації на даний момент. Крім того, якщо регіонали почнуть знову обманювати – знову заблокуємо!» – написав у своєму Facebook відповідальний за зв’язки з громадськістю ВО «Свобода» Олександр Аронець.

Також Верховна Рада прийняла за основу і в цілому постанову щодо євроінтеграційних прагнень України.

За відповідне рішення проголосували 315 народних депутатів.

Проти проголосували 24 нардепи, четверо утримались і шестеро не голосували, пише «Українська правда».

У документі зазначається, що Верховна Рада «забезпечить виконання рекомендацій щодо підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС, викладених у резолюціях Європейського парламенту та висновках Ради ЄС».

Парламент також зобов’язався сприяти повному виконанню погоджених з Європейським Союзом заходів, передусім, дій щодо лібералізації візового режиму для України та забезпечити ратифікацію змін про спрощення оформлення віз.

Також Верховна Рада повинна активізувати діяльність щодо прийняття законів, спрямованих на адаптацію законодавства України до законодавства Європейського Союзу. Джерело: http://zik.ua/

Теги: парламент, верховна рада, персональне голосування, постанова


Читайте також:
Коментарі
avatar