Танець Мішель Обами "підірвав" YouTube (ВІДЕО)
24.02.2013 11:20
Танець, який перша леді США Мішель Обама виконала на шоу "Late Night з Джиммі Фаллон", став хітом YouTube.

Ролик "Evolution of Mom Dancing" ("Еволюція танцю мами") був опублікований в Мережі в п'ятницю, 22 лютого. На момент написання замітки його переглянули 1,2 мільйона разів. Більше 12 тисяч чоловік при цьому зазначили, що відеокліп їм подобається.

На відео Мішель Обама і переодягнений жінкою комік Джиммі Феллон показують кілька танцювальних рухів, в числі яких "Go Shopping, Get Groceries" ("Йди по магазинах, купи продукти"), "Sprinkler" ("Пульверизатор"), "Pulp Fiction" ("Кримінальне чтиво") та інші. Назви танцювальних рухів виводяться внизу екрану.

Номер був виконаний на підтримку кампанії Мішель Обами «Let's Move» («Давайте рухатися»), яка пропагує здоровий спосіб життя, у тому числі правильне харчування і фізичні навантаження. Мета кампанії - боротьба з ожирінням у американських школярів. У зв'язку з цим Мішель Обама закликає батьків бути прикладом для дітей і самим вести рухливий спосіб життя.

Від ожиріння в США страждає кожен третій дорослий і кожна п'ята дитина, повідомляють Подробности. http://podrobnosti.ua/upload/news/2013/02/24/889859_4.mp4

Теги: шоу, сша, youtube, Обама, тпнець, перша леді


Читайте також:
Коментарі
avatar