Під час автоперегонів у США постраждали 33 глядачі (ВІДЕО)
24.02.2013 14:09
Внаслідок аварії боліда на чемпіонаті Національної асоціації гонок серійних автомобілів (NASCAR) у Флориді травми отримали щонайменше 33 глядачі.

"Щонайменше 33 вболівальники було поранено в суботу під час гонки NASCAR на міжнародному автодромі "Дайтона", коли автомобіль врізався в огорожу й на трибуну полетіли великі уламки та колесо", - повідомляє агентство The Associated Press.

Частині постраждалих надали медичну допомогу на місці. Крім того, 19 людей доставили до найближчих лікарень.

Інцидент стався на останньому колі гонки, коли на повороті просто перед фінішем зіткнулися відразу 10 машин. Автомобіль новачка Кайла Ларсона від удару буквально злетів у повітря і врізався в огорожу. Одне з коліс, що відірвалося від автомобіля, перелетіло через захисну сітку і впало на трибуну. У боліда Ларсона відірвана майже вся передня частина й зайнявся двигун. Сам спортсмен при цьому не постраждав.

Після 20-хвилинної затримки організатори все ж дозволили спортсменам закінчити гонку.

Першим прийшов до фінішу триразовий чемпіон Національної асоціації автогонок NASCAR Тоні Стюарт, однак він не став, як заведено в автогонщиків, відразу святкувати перемогу.

"Зараз головне - це те, що відбувається на трибунах. Відомо, що автогонки - це небезпечний спорт. Але ми звикли ризикувати, а ось коли страждають глядачі, це жахливо", - розповів чемпіон в інтерв'ю. http://24tv.ua/resources/videos_download/2013/02/310769_mobile.mp4
Джерело: http://24tv.ua/

Теги: автоперегони, аварія, глядачі, автоспорт


Читайте також:
Коментарі
avatar