ЄС і Україна після саміту підтвердили бажання підписати Угоду про асоціацію
25.02.2013 16:52
Україна і Європейський Союз підтверджують своє бажання підписати Угоду про асоціацію і сподіваються на досягнення прогресу Києвом у виконанні необхідних для цього умов до початку травня цього року.

Мова про це йде у спільній заяві президента України Віктора Януковича, президента Ради ЄС Германа ван Ромпея і президента Європейської комісії Жозе Мануеля Баррозу за підсумками саміту, який пройшов у понеділок у Брюсселі.

"Лідери підтверджують свою відданість підписанню вже парафованої Угоди про асоціацію, включаючи поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі, як тільки будуть продемонстровані рішучі дії і відчутний прогрес у трьох сферах, позначених під час саміту Україна-ЄС у 2011 році, якщо можливо, до саміту "Східного партнерства" у Вільнюсі у листопаді 2013 року", - йдеться у заяві.
У зв'язку з цим заявляється, що для досягнення цієї мети Україна налаштована діяти відповідно до положень, визначених у Висновках Ради ЄС від 10 грудня 2012 року.

"Вони погодилися зосередитися на цих питаннях, як пріоритетних. Підписання може супроводжуватися відкриттям тимчасового застосування частин Угоди", - заявляють лідери сторін.

При цьому відзначаються кроки, які вже здійснені Україною до цього часу.

"Лідери сподіваються на досягнення Україною конкретного прогресу до початку травня 2013 року", - заявляють вони.

Крім того, зважили на резолюцію Європейського парламенту від 13 грудня 2012 року і заяву Верховної Ради України від 22 лютого 2013 року.

Джерело: Gazeta.ua Фото: http://www.president.gov.ua/

Теги: візит, Україна, Янукович, Брюссель, ЄС


Читайте також:
Коментарі
avatar