У Львові хочуть повернути ЛАЗ у державну власність
28.02.2013 15:27
Депутати Львівської міської ради звернулися до керівництва держави з вимогою повернути Львівський автобусний завод у державу власність.

За це звернення сьогодні, 28 лютого, під час пленарного засідання сесії міськради проголосували 74 депутати, повідомляє Вголос.

Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що вчора на колегію в міськраду прийшов представник колективу ЛАЗу, разом з яким депутати і виконавчі органи проговорили необхідність повернення ЛАЗу в державну власність.

На сьогоднішньому пленарному засіданні перед депутатами виступив представник ветеранської ради ЛАЗу Роман Пак, який навів чимало аргументів на підтримку ідеї повернення Львівського автобусного заводу державі. Зокрема, за його словами, фахівці цього заводу зараз фактично працюють на підприємствах усієї України, позаяк після приватизації у Львові створені неналежні умови праці, і люди фактично змушені виїжджати.

Секретар Львівської міськради Василь Павлюк наголосив, що потрібно буде шукати підтримки і у депутатів Львівської облради, і в народних депутатів, аби не допустити ЛАЗ до банкрутства.

Відповідно Андрій Садовий поставив на голосування звернення до керівництва держави щодо повернення ЛАЗу у державну власність, яке підтримали 74 депутати. Фото: http://uk.wikipedia.org/

Теги: ЛМР, державна власнісь, ЛАЗ, автобус


Читайте також:
Коментарі
avatar