Захисника Тимошенко позбавили депутатського мандата?
01.03.2013 11:25
Депутата від «Батьківщини» Сергія Власенка позбавили депутатського мандата.

Про це у п’ятницю повідомить на прес-конференції глава політради об’єднаної опозиції «Батьківщина» Олександр Турчинов.

Як йдеться у повідомленні «Батьківщини», у п’ятницю, 1 березня, о 9:30, відбудеться прес-конференція голови Політради Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Олександра Турчинова на тему: «Нова хвиля політичних репресій: влада незаконно позбавила Сергія Власенка депутатського мандата і планує його арешт».

Як відомо, відповідно до Конституції рішення про дострокове припинення повноважень народного депутата приймається більшістю від конституційного складу Верховної Ради.

Однак у разі невиконання вимоги щодо несумісності депутатського мандата з іншими видами діяльності повноваження народного депутата припиняються достроково на підставі закону за рішенням суду.

Власенко, будучи захисником Юлії Тимошенко та депутатом Верховної Ради, мав адвокатське посвідчення, яке лише нещодавно попросив анулювати.

При цьому на судових засіданнях по справах екс-прем’єра Власенко завжди наполягав, що він не адвокат, а захисник, яким за старим КПК могла бути будь-яка особа.

Телефон Власенка наразі не відповідає. У прес-службі «Батьківщини» подробиці повідомити відмовилися. Джерело: http://zik.ua/
Фото: http://gazetavv.com/

Теги: власенко, адвокат, опозиція, Тимошенко, верховна рада, Мандат


Читайте також:
Коментарі
avatar