В Києві підірвали автомобіль Вадима Рабиновича
04.03.2013 19:24
Сьогодні в Києві приблизно о 15:36 в районі метро "Кловська" (вул. Мечникова) скоєно замах на життя президента ФК "Арсенал" (Київ), співголови Європейського єврейського парламенту (EJP), президента Всеукраїнського єврейського конгресу, відомого бізнесмена Вадима Рабиновича.

У його автомобіль, який виїжджав з двору офіса, з боку порожнього сусіднього будинку кинули вибуховий пристрій. Автомобіль сильно пошкоджений, однак сам Рабинович, за попередніми даними, не постраждав.

Вибух було чутно на всій вулиці Мечникова, в деяких будинках вибито скло, спрацювала сигналізація багатьох автомобілів на прилеглих стоянках.

Подробиці НП з'ясовують, на місце оперативно прибула група співробітників правоохоронних органів.

Місце вибуху оточене, співробітники правоохоронних органів опитують свідків. Одна з жінок у присутності правоохоронців та ЗМІ повідомила, що бачила чоловіка середнього зросту, років 30-ти, в бейсболці, що прикривала велику частину обличчя, який після гучного вибуху кинувся бігти в бік будинку на вулиці Первомайського і зник у дворику.

Інші очевидці описують силу вибуху – вона була такою потужною, що в будівлях, розташованих по периметру місця події, вилетіли шибки, спрацювала сигналізація на стоянках автомобілів.

Помічник Вадима Рабиновича, як повідомляє "Главком", заявив, що сам "Рабинович живий-здоровий". Джерело: http://tvi.ua/

Теги: взрив, Замах, Вадим Рабинович, вибухівка


Читайте також:
Коментарі
avatar