Україна може зникнути після 2015 року, - експерт
05.03.2013, 17:23
Після 2015 року України, як держави, може не стати. Таке припущення в ефірі телеканалу ТВі висловив президент Центру системного аналізу та прогнозування Ростислав Іщенко.

Іщенко вважає, що Україні слід негайно остаточно визначитися із європейським курсом і заявити про свій вступ у Європейський митний союз.

"Якщо у травні Україна не оголосить про свій вступ до Митного союзу Європи (я не кажу, що ратифікує), то після 2015-го року її просто не буде", - зазначив експерт.

"До 2015 року ще буде, а після вже ні", – додав Іщенко.

Як відомо, продемонструвати прогрес у виконанні умов ЄС Україна має протягом трьох місяців з моменту проведення саміту Україна-ЄС, який пройшов 25 лютого у Брюсселі. Термін обумовлено тривалими процедурами, що слід здійснити задля підготовки Угоди про асоціацію до підписання в листопаді.

Не пізніше, як наприкінці травня, Єврокомісія має передати на розгляд Ради Євросоюзу результати моніторингу виконання Україною висунених ЄС умов.

Після отримання звіту Єврокомісії кожна з країн Євросоюзу визначатиметься, чи надавати свою згоду на підписання угоди — рішення повинно бути одностайним.

Джерело: Gazeta.ua

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: митний союз, Євросоюз, Інтеграція, ЄС, Ростислав Іщенко, асоціація

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...