Міська влада Винник шокована діями депутатів від "Свободи"
05.03.2013 16:43
Баталії, які розгортаються між «свободівцями» та керівництвом Винниківської міської ради набувають дедалі більших обертів.

Так, нещодавно народний депутат від ВО "Свобода" Андрій Мохник зареєстрував у Верховній Раді законопроект про створення тимчасових слідчих комісій для перевірки діяльності органів виконавчої влади Львівської та Винниківської міських рад.

Інший «свободівець» звинуватив владу Винник у «відвертому підігруванні владному українофобському режиму». Таку заяву зробив Любомир Мельничук, керівник юридичного відділу Львівської міської організації ВО "Свобода”, голова комісії з депутатської діяльності та законності Львівської міськради після засідання виконкому Винниківської міської ради.

У відповідь на звинувачення свої заяви з власним баченням ситуації оприлюднили і інші члени Винниківського виконкому.

«Я взагалі шокований діями наших «свободівців», каже заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олег Петрович Шевчук. Так , на останньому засіданні було питання про надання допомоги ветеранам ІІ Світової війни, по 100 гривень кожному. Це питання погоджено усіма депутатськими комісіями, згідно законодавства України. Ми відстоюємо інтереси ветерані , на тому рівні , на якому можемо це зробити, і що захоплює наші обов’язки. Немає червоних прапорів чи парадів. Молебень та покладання квітів . Яка політика в тому, щоб помолитись на могилі воїнів. Любомир Мельничук , член нашого міськвиконкому, виступив категорично проти. Роздув з цього цілий скандал для самопіару. Вже не перший раз нам вставляють палки в колеса, а це дестабілізує роботу депутатського корпусу і виконкому в цілому».

Керуючий справами виконкому Винниківської міської ради Любов Степанівна Щуберт і з заступником погодилась і додала: «Варто сказати, що дане питання є закладене у цьогорічному міському бюджеті. Вважаю, що тих 20 людей, які проживають у нашому місті мають отримати таку допомогу. Вони отримували її кожного року. Цього року член виконкому, депутат від ВО «Свобода» Любомир Мельничук виступив проти виділення навіть такої мізерної допомоги. В результаті питання заблоковане. На мою думку, не правильно. Не можна робити політику там, де проста господарка. Вже не вперше «Свободівці» мішають нам конструктивно працювати. Мушу сказати, вони просто з нами воюють!»

Ігор Дубко, http://pohlyad.com Фото: http://vinnikiplus.in.ua/

Теги: депутати, міська рада, Свобода, виконком


Читайте також:
Коментарі
avatar
Сподіваюсь комісія розбереться з зловживаннями в міській раді і дасть Уварову гідну оцінку - посадить...
avatar