YouTube готує безкоштовний музичний сервіс
06.03.2013, 12:16
Корпорація Google працює над створенням онлайнового музичного сервісу на основі YouTube.

Новий сервіс буде частково пов'язаний з наявним музичним магазином і "хмарним" аудіосховищем Google Music. У той же час, слухати в ньому музику можна буде абсолютно безкоштовно. Придбавши додаткову підписку, користувач отримає доступ до розширеного набору функцій, наприклад, позбудеться реклами.

Інформацією про новий сервіс з Fortune поділилися джерела в музичній індустрії, обізнані про хід переговорів Google із провідними звукозаписними компаніями, а також співрозмовники у самому інтернет-гіганті. Рекорд-лейбли останнім часом стали краще ставитися до ідеї поширення музики за підпискою, коли користувач отримує не цифровий файл з піснею для вічного використання, а право під час дії підписки слухати будь-яку композицію з онлайнової бібліотеки.

Раніше повідомлялося, що завдяки швидкому поширенню цифрових завантажень і підписних сервісів, доходи від світових продажів у музичній галузі в 2012 році вперше показали позитивний приріст з 1999 року.

Джерело: http://korrespondent.net/

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Світ | Теги: музика, youtube, Інтернет

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...