Міський голова Винник висловив співчуття рідним і близьким з приводу смерті Богдана Догляда
06.03.2013, 21:09

Четвертого березня цього року Винниківська громада зазнала великої й непоправної втрати – пішов із життя великий патріот Української Держави, справжній трудівник, дбайливий батько, дідусь та чоловік і просто добра й щира людина – Богдан Миколайович Догляд.

Богдан Миколайович Догляд прожив довге й важке життя. З 13-ти років Богдан долучився до боротьби за Українську Державу, допомагав нашим повстанцям.

З настанням Горбачовської перебудови Богдан Догляд – активний учасник боротьби за Незалежність України.

До останніх днів свого життя Богдан Догляд залишався у вирі боротьби українців за свою Вітчизну. Як великого патріота, його знали по всій Україні , адже всім допомагав боротися за правду та за свої права.

Як міський голова, як українець та громадянин м.Винники я глибокою сумую з приводу цієї непоправної для всіх нас втрати – смерті Богдана Догляда.

Висловлюю свої найщиріші співчуття рідним і близьким покійного. Пам‘ять про цю людину назавжди залишиться у наших серцях і душах, надихатиме нас на наполегливу й творчу працю на благо нашої громади, нашої України!

Міський голова Винник Сергій УВАРОВ

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: співчуття, Богдан Догляд, Сергій Уваров

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 1
avatar
1 Сергій • 02:32, 11.03.2013
Що нащадок НКВДістів і потомственний регіонал взагалі може тут розповідати?
avatar

RedTram
Loading...