На Львівщині вандали пошкодили пам’ятники Шухевичу та Бандері
07.03.2013 17:44
У Львівській області впродовж двох минулих днів скоєно акти вандалізму над пам’ятниками Роману Шухевичу та Степанові Бандері.

Про це повідомив голова Львівської обласної ради (ОДА) Петро Колодій.

За його словами, в ніч на 7 березня було пошкоджено барельєф біля музею головного командира Української повстанської армії (УПА) Шухевича в Білогорщі. А в ніч на 6 березня вандали зіпсували пам’ятник провідникові Організації українських націоналістів (ОУН) Бандері у Волі-Задеревацькій Стрийського району.

У зв'язку з цим Колодій просить начальника Головного управління Міністерства внутрішних справ у Львівській області (ГУ МВС) Олександра Рудяка та начальника Служби безпеки України (СБУ) у Львівській області Володимира Федірка взяти під особистий контроль розслідування цих актів вандалізму. На думку Колодія, ці злочини «є ланками одного ланцюга, і зловмисники свідомо зазіхають на пам’ять про українських героїв».

Колодій також закликає місцеві органи влади подбати про охорону пам’ятних місць, пов’язаних з національно-визвольною боротьбою українського народу. Джерело: http://racurs.ua/

Теги: пам'ятник, Бандера, Шухевич, вандали


Читайте також:
Коментарі
avatar