Хто стане керівником футболу Львівщини?
07.03.2013 17:17
До дня, коли футбольна спільнота Львівщини отримає свого проводиря, залишились лічені дні.

Нагадаю, що 16-го березня о 12:00.у конференц-залі готелю «Гетьман» відбудеться 8-ма звітно-виборча конференція ФФЛ.

Кандидатів є двоє. Неустанний трудівник футбольної ниви - Ярослав Грисьо і голеадор «Карпат» Степан Юрчишин. В обох зараз напружений робочий графік. Необхідно встигнути побувати в усіх осередках аби переконати (схилити) співрозмовників на свій бік, засвітитись у ЗМІ і зачерпнути дружніх порад.

При зустрічах із керівниками районних федерацій С. Юрчишин і Я. Грисьо знайомлять із власними Програмами розвитку футболу на Львівщині, переконують їх віддати голоси на свою користь і запевняють, що докладатимуть максимум зусиль на користь ФФЛ.

Львівські «Карпати» на чергове кандидацтво делегують С. Юрчишина, який на кожен заклик з боку «зелено-білих», рапортує немов піонер «Завжди готовий!». У минулому знаменитий футболіст і тренер неодноразово доводив свою професійність. Шапку з голови перед його бомбардирським рекордом, виводом «Карпат» у фінал кубка України, а ФК «Львів» до вітчизняної «Прем’єр-ліги»! Однак уся наступна діяльність у партійних чи спортивних вертикалях для Степана Федоровича обертались провалом, а навіть зміщенням з посад. Це насторожує…

Однак, на мою думку, якщо людина націлилась на таку посаду, то вона повинна мати свою сформовану команду, на яку кожної миті може надіятись, як на самого себе і отримувати всебічну допомогу. На разі кандидати тримають свої команди у строгій секретності. Хоча у Юрчишина читається між рядками, що ті, хто вислав його на ешафот, тримають руку на пульсі.

Поза тим Юрчишин несподівано встиг «відзначитись» перед діючим керівником ФФЛ, який свого часу спричинився до надання йому фахової медичної допомоги …коштом Г.Суркіса. Натомість клуб «Карпати» у цей непростий час не проявляв інтересу до колишньої зірки. Тому такі рішучі слова, які Юрчишин скерував на адресу Грися: «Пасивність, невміння перебудувати роботу згідно з сучасними вимогами, нераціональне використання коштів, цілковита закритість системи – головні біди нинішньої Федерації футболу Львівщини» не лише насторожують, але позбавили ілюзій про спокій. На горизонті безкомпромісна боротьба за місце під футбольним сонцем.

Не менш оригінальний вислів Степана Федоровича розміщено й на карпатській веб-сторінці: «Моєю метою не є оздоровлення регіональної федерації, адже робити це вже пізно».

Запитую - «Хлопці, невже появився якийсь небіжчик і чому про це мовчить спільнота?»

А чого варті перли кандидата з табору «Карпат» про потребу фахівців працюючих до нестями. «Та, люди добрі! Яка користь з обезсиленої людини»? Моя відповідь - «Жодної!» От тільки медики матимуть мороку.

Щодо підтримки людей закоханих у футбол, які не відчували підтримки власних здорових ініціатив з боку обласної Федерації, то тут не все сказано до кінця. Адже, коли була потреба і можливість Я.Грисьо щедро обдаровував не тільки міста, але й малі села футбольними майданчиками, подарунковими м’ячами та всіма можливими привілеями для місцевих баронів. Невже про це забуто?

Олександр ПАУК, Галичина спортивна http://youtu.be/qL8oLzPbuxU

Теги: Футбол, Степан Юрчишин, ярослав грисьо, голова федерації


Читайте також:
Коментарі
avatar