Молодіжний націоналістичний конгрес шукає руйнівників пам`ятників національним героям
11.03.2013 20:21
Громадська організація "Молодіжний націоналістичний конгрес” оголошує грошову винагороду за надання інформації, що дасть змогу затримати та притягнути до відповідальності винних у скоєнні актів вандалізму в західних областях України.

Про це йдеться в повідомленні Молодіжного націоналістичного конгресу, пише Львівський портал.

6-7 березня відбувся ряд пошкоджень та руйнувань пам’ятників та меморіальних таблиць героям національно-визвольних змагань Степанові Бандері та Романові Шухевичу.

Невідомі зруйнували та облили фарбою пам’ятники провідникам ОУН та УПА в селах Тюдів та Грабівці Івано-Франківської області, завдали ушкоджень пам’ятнику та барельєфу Бандері у селі Воля-Задеревацька Львівської області, а також розбили меморіальні таблиці Бандері та Шухевичу в Здолбуневі Рівненської області та в селі Білогорща під Львовом.

Члени Молодіжного націоналістичного конгресу просять усіх, хто був свідком цих подій чи володіє цінною інформацією, сприяти розслідуванню справи та відновленню справедливості. Особи, які нададуть дані, що допоможуть затримати та притягнути до відповідальності винних, отримають винагороду у розмірі 1000 грн.

«Українці - не ідіоти. Сьогодні нами намагаються маніпулювати. Цією «війною пам’ятників» наш народ провокують на розкол держави, нацьковують одне на одного, відволікаючи від реальних проблем. Та люди розуміють де праведне, а де грішне.

Не потрібно прирівнювати окупантів та Героїв. Пам’ятники більшовицьких катам зносять посеред білого дня громадою, тоді як пам’ятні знаки борцям за незалежність підло знищують вночі. Ми вважаємо такі діяння невідомих злочином, які заслуговують кримінальної відповідальності!» - повідомила член ЛОО МНК Соломія Фаріон.
Теги: пам'ятник, Бандера, Шухевич, вандали рейт


Читайте також:
Коментарі
avatar