Міська влада активно готується до Великодніх свят (ФОТО)
11.03.2013, 13:24
Після майже місячної перерви, викликаної хворобою, міський голова Сергій Уваров зібрав нараду керівників відділів міськради та комунальних підприємств, аби обговорити та найшвидше вирішити нагальні проблеми Винник.

Йшлося, найперше, про підготовку до Великодніх свят – звісно, після зими найбільше навантаження лягає на комунальників. Найперше, доведеться вивезти зайву, забруднену землю з обочин та газонів центральних доріг. Там, згодом, посіють траву та квіти. До речі, міський голова закликає підприємців та мешканців Винник активно залучитися до благородної справи благоустрою міста.

Впорядкується територія біля пам’ятників Незалежності й Тарасу Шевченку (нагадаємо, цьогоріч, у вересні - 100-річний ювілей встановлення пам’ятника великому синові нашого народу). Як тільки потепліє, розпочнеться ямковий ремонт вулиць Галицької, Івасюка, Сахарова, Шевченка, Стуса, Франка. В планах міської влади – виготовлення кошторисної документації на капітальний ремонт вулиці Бічної Івасюка.

Серйозне оновлення очікує дитсадок. За допомоги інвесторів…Наведіть курсор на нижню частину вікна, щоб управляти слайд-шоу


Роман ДУРБАК 

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Нарада, міська рада

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...