ЛАЗ планує відкрити завод в Росії
12.03.2013 19:37
Український холдинг ЛАЗ думає над тим, щоб відкрити свій завод в Росії, аби будувати на ньому автобуси для продажу в сусідній країні.

Про це розповів власник автобудівельної компанії Ігор Чуркін, пише tsn.ua. За його словами, влада Росії не дозволяє продавати транспортні засоби на своєму ринку, до тих пір, доки виробник не вкладе гроші у створення робочих місць в країні.

"Іншого шляху немає, тому що російська влада примушується охочих продавати свою техніку відкривати виробництво, при цьому по повному циклу. З іншого боку, вони створюють кластери: будують цехи з потрібними параметрами, проводять мережі і здають нам в оренду на 30 років по ціні близько 8 доларів за 1 квадратний метр за умови створення робочих місць. Тобто інвестиційний клімат кардинально відрізняється від України", - каже Чуркін.

Він також додав, що зараз в появі українського заводу в Росії зацікавлена влада міста Рязань. До цього часу, за словами власника ЛАЗ, українській компанії не вдавалося отримати контракт на закупки автобусів і тролейбусів навіть за дуже низькою ціною.
Теги: виробництво, завод, ЛАЗ, автобус


Читайте також:
Коментарі
avatar