В Росії обурилися вшануванням "русофоба" Шевченка (ВІДЕО)
13.03.2013 12:54
Російський телеканал "Оренбург" показав сюжет, в якому порівняв українського поета Тараса Шевченка з Гітлером.

"Цікавий факт: за ненависть Тараса Шевченка до росіян фашисти дозволяли ставити його портрети поруч з портретом Гітлера і зберегли його пам'ятник в Києві", - сказано в матеріалі.

У сюжеті, тривалістю майже 8 хвилин, зокрема, висловлюється невдоволення тим, що в Оренбурзькій області святкують "Шевченківський березень", однак не святкують "Пушкінський червень". На ці заходи, зазначено в сюжеті, використовують щонайменше 30 тисяч рублів.

"До речі, не лише Пушкінського червня немає в Оренбуржжі, немає, наприклад, Єсенівського жовтня…", - йдеться у матеріалі.

"Було б зрозуміло, якби на знак російсько-української дружби увіковічнили пам'ять Гоголя в Оренбуржжі. Внесок Миколи Васильовича у російську літературу незаперечний", - сказав ведучий.

"Але звідки у нас взялося таке затяте поклоніння відвертому русофобу Шевченку, якого ми культивуємо з року в рік, влаштовуючи місячник його імені? Невідомо. Навіщо нашим дітям такі дивні і явно чужі кумири, коли у нашій багатонаціональній літературі є імена, якими справді можна пишатися", - додав він. http://youtu.be/6tn7l5z-uOQ
Джерело: http://galinfo.com.ua/

Теги: оренбург, тарас Шевченко, Росія


Читайте також:
Коментарі
avatar