Мешканцям будинку на вул. Кільцева №2А встановлять поквартирні електролічильники
14.03.2013 08:38
Світло без проблем незабаром отримають мешканці по вул.. Кільцевій, 2а. Мешканцям проведуть капітальний ремонт системи електропостачання та встановлять індивідуальні лічильники у кожному помешканні.

Про це городян повідомив міський голова міста Винники Сергій Уваров, під час планового прийому громадян.

«Люди до мене звернулись із проблемою, яка створювала для них важкі умови життя. У будинку не було належних умов для життя відсутні вікна, поламані ліфти, а найгірше те, що на весь будинок один лічильник обліку електроенергії, і мешканцям доводилось платити втричі більше, за тих у кого встановлений індивідуальний лічильник в помешканні. Відтак цього річ в бюджет було закладено кошти для вирішення цього питання» - розповів мешканцям міський голова Винник Сергій Уваров.

На цей рік в бюджет міста було закладено 290 000 тис. грн на виготовлення проектно-кошторисної документації. Більше року люди чекали на її завершення, і сьогодні ці роботи завершені. Наступник кроком за словами міського голови Винник вже незабаром буде розпочато капітальний ремонт системи електропостачання. Нові поквартирні лічильники дадуть можливість кожному власникові квартири оплачувати вартість використаної електроенергії згідно показів лічильника.

Нагадаємо, після банкрутства «Облсільбуду» будинок по вул. Кільцевій, 2А в жахливому стані був переданий у комунальну власність міста. Для того, щоб розпочати покращення умов проживання мешканців в даному будинку, виконавчими органами Винниківської міської ради було проведено ряд заходів, на які було виділено чимало коштів із міського бюджету. А саме: неодноразово проводився ремонт ліфтового господарства, заміна вікон загального користування у цілому будинку.
Теги: лічильники, Нарада, електропостачання, Кільцева 2а


Читайте також:
Коментарі
avatar