У Львові благодійним концертом вшанували пам’ять Квітки Цісик (ВІДЕО)
14.03.2013 16:22
Пам’ять Квітки Цісик у Львові вшанували благодійним концертом. Галичанка, яку чули без винятку всі американці.

Квітка Цісик своїм легким та ніжним колоратурним сопрано залюбувала чи не весь світ. Цього березня їй могло б виповнитися 60. Але вона в 44 померла від раку. Пам’ять співачки у Львові вшанували благодійним концертом, повдомляє zik.ua.

У Львівській опері з уст піккардійців, Павла Табакова, Оксани Мухи, Тоні та Ніни Матвієнко звучали композиції, які виконувала Квітка Цісик.

Квітка – донька емігрантів із Галичини – у 1980-х стала однією з найвідоміших виконавців рекламних джинглів в Америці. Її голос звучав у роликах Кока-Коли, Американських авіаліній, Макдональдса та Форд моторс. Кейсі – під таким іменем знали жінку американці – заспівала для голлівудського фільму «Ти світло мого життя» – і пісня згодом отримала Оскара. Втім українці полюбили Квітку за особливе виконання українських народних пісень. Їх за власні кошти – понад двісті тисяч доларів – записала на два тепер уже легендарні диски.

Українські виконавці зізнаються, виросли на маминих колискових і піснях Квітки Цісик.

«Квіткова» атмосфера в Опері глядачів спонукала підспівувати стоячи.

За кошти від продажу квитків організатори концерту хочуть купити обладнання для дігностики раку молочної залози. Від цієї недуги Квітка померла у 44. http://youtu.be/7LsRT8E8lA0

Теги: Квітка Цісик


Читайте також:
Коментарі
avatar