Cелезіани запрошують на розважальний вечір "Запусти для молоді"
15.03.2013 16:26

16 березня 2013р. о 18:00 у Народному домі Винник відбудеться молодіжний вечір «Запусти для молоді» про це повідомили у спільноті св. Івана Боско.

Запусти для молоді мають на меті провести не як звичну повчальну бесіду, а запропонували вечір у цікавій формі. У концерті погодилися виступити відомий скрипаль-віртуоз, фіналіст телешоу «Україна має талант» Олександр Божик, фольклорний гурт «ДоСхідСонця». Урізноманітнять програму і місцеві юні артисти: вихованці Народного дому, які займаються у хореографічному колективі «Модерн».

«Основна мета «Запустів» – запропонувати молоді таке дозвілля, яке б їй сподобалося, – прокоментував настоятель спільноти св. Івана Боско о. Андрій Платош. – А одночасно донести до юних винниківчан, що наближається великий піст і час замислитися над своїм життям, людськими цінностями. Думаємо, що це нам вдасться. Ми змушені були відійти від формату ораторії, бо вона вміщує дуже мало людей. А ми плануємо крім концерту організувати забави, танці, флешмоб, конкурси. Було б добре, якби молоді наш захід сподобався, і ми змогли б зробити такі розважальні вечори постійними. Так, наприклад, як вже стали популярними наші «Веселі канікули», на які приходить щоразу більше винниківських дітей різних конфесій».

Джерело: http://vynnyky.in.ua/

Теги: ораторія, селезіани, вечір, запусти, дозвілля, розваги


Читайте також:
Коментарі
avatar