У Львові відбулось п’ятитисячне віче «Вставай, Україно!» (ФОТО)
16.03.2013 21:23
На віче в межах акції «Вставай, Україно!» за участі Арсенія Яценюка та Олега Тягнибока, яке відбулося 16 березня на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку, прийшло близько п’яти тисяч людей.Наведіть курсор на нижню частину вікна, щоб управляти слайд-шоу

Крім лідерів ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода» на віче виступили також народні депутати Ярослав Гінка (УДАР), Ірина Фаріон та Юрій Михальчишин (ВО «Свобода»), Степан Кубів (ВО «Батьківщина»), а також Василь Куйбіда. Окрім того, на віче також були присутні інші народні депутати, які не виступали, зокрема Ірина Сех, Ігор Васюник, Михайло Хміль та Лідія Котеляк.

У своїх виступах депутати вказали, крім іншого, на важливість цієї акції. Так, Ірина Фаріон висловила переконання, що саме тепер українська опозиція нарощує «голову» для української нації, маючи на увазі її політичний провід. І вона, і Олег Тягнибок вказали також на те, що підконтрольні владі ЗМІ одразу після оголошення про початок акції «Вставай, Україно!» почали давати їй скептичні оцінки – що, за словами «свободівців», лише свідчить про правильність цього кроку.

Як повідомляє zaxid.net, значна частина промов була зосереджена на критиці чинної влади, у першу чергу – президента України Віктора Януковича. Так, Арсеній Яценюк наголосив, що Януковича не можна називати «опонентом», адже він є просто злом. «Прізвище «Янукович» Україна запише в чорні сторінки історії», - наголосив лідер ВО «Батьківщина».

Своєю чергою Ярослав Гінка зазначив, що опозиція закликає до введення санкцій до корумпованих високопосадовців, суддів і прокурорів. Фото: http://vk.com/oleg.panas

Теги: батьківщина, віче, акція, Яценюк, Свобода, Тягнибок, мітинг


Читайте також:
Коментарі
avatar