Samsung показав четверте покоління Galaxy S
18.03.2013 12:33
Компанія Samsung представила у Нью-Йорку четверте покоління смартфона Galaxy S.

Особливостями смартфона стали п'ятидюймовий дисплей і можливість управляти пристроєм без безпосереднього дотику до екрану.

Galaxy S IV оснащений екраном високої роздільної здатності, виконаним за технологією Full HD Super AMOLED, з більшою, ніж у попередника, діагоналлю 5 дюймів. У пристрій вбудована основна камера з роздільною здатністю 13 мегапікселів, яка може знімати до 100 знімків за 4 секунди, і 2-мегапіксельна фронтальна. Функція Dual Camera дозволяє одночасно знімати фото і відео, а Sound & Shot дозволяє додати до знімка звуковий супровід.

Версії Galaxy S IV для низки ринків будуть підтримувати технологію зв'язку четвертого покоління LTE (на інших ринках буде доступна версія з HSPA +). Водночас пристрій буде працювати в мережах і на частотах LTE в глобальному масштабі.

У смартфоні передбачені просунуті методи взаємодії з користувачем. Так, функція Air View дозволяє користувачеві працювати з сенсорним екраном, не торкаючись до нього, а Air Gesture - управляти кількома функціями заданими жестами. Сервіс S Translator забезпечує миттєвий переказ слів, листів, повідомлень і чатів на 9 мовах. Функція Knox розділяє персональне і робочий простір смартфона. Функція ChatOn забезпечує відеодзвінки за участю до 4 чоловік.

Новинка з'явиться на ринках 155 країн світу за підтримки 327 операторів зв'язку в кінці квітня поточного року.

Джерело: Gazeta.ua
Теги: Galaxy S, телефон, Samsung, смартфон


Читайте також:
Коментарі
avatar