Комунальники зі своїм завданням упоралися, - Олег Шевчук
18.03.2013 16:46
Дводенний безперервний снігопад частково паралізував життєдіяльність всієї території Західної України. Не оминуло це лихо й наше місто.

Про боротьбу винниківських комунальників зі стихією на офіційному сайті міської ради розповів перший заступник міського голови Винник з питань виконавчих органів влади Олег ШЕВЧУК.

- У першу чергу я хочу подякувати всім працівникам КП «Добробут», його керівнику Олегу Гориню за самовідданість і самовіддачу, бо люди працювали безперервно протягом трьох діб! Іронія долі – у день їхнього професійного свята стихія так розгулялася, що всі святкові заходи були відмінені, а люди працювали й працювали, борючись із снігопадом! Дві зміни, загальною кількістю 20 осіб, чистили наші вулиці від снігу. Магістральні шляхи – вул.Галицька, під‘їзди до лікарень, поліклініки, шкіл, дитячих установ – були розчищені. Незважаючи на стару техніку, відсутність деяких матеріалів, наша комунальна служба спрацювала на відмінно. У порівнянні зі Львовом, навіть незважаючи на масштаби, ми виглядали набагато краще! І все завдячуючи, ще раз наголошую, нашій комунальній службі й її керівнику. Повертаючись до теми Львова, хочу пояснити, що ми свою ділянку території тримали у задовільному стані. А от весь транспорт Львова – зупинився. Тому й не їздили під час снігопаду маршрутки зі Львова, тому, на жаль, багато людей не мали змоги нормально добратися додому під час негоди. Але, наголошую, тут вина тільки львівських комунальних служб, бо ми тримали свої дороги у більш-менш робочому стані, зважаючи на місячну норму снігопаду, що випав за одну добу.

Тепер повернуся до нашої техніки. У найкритичніший час зламався грейдер. Від перенавантаження у нього тріснув колінвал, погнуло шатуни. Декілька разів прямо під час роботи на вулицях ламалася й інша наша техніка. І наші люди прямо там ремонтували машини! У снігопад вони працювали, щоб утримати Винники від повної катастрофи!

Все минулося без якихось значних наслідків. Хоча тепер комунальникам доведеться шукати кошти на ремонт грейдера, а це майже 20 тисяч гривень. Треба придбати ще дві тонни технічної солі, а це ще три тисячі гривень. Та ми для цього тут і перебуваємо, щоб вирішувати проблеми міста, нашої громади. Джерело: http://vynnyky.in.ua/

Теги: комунальники, міська рада, комунальні підприємства, Олег Шевчук


Читайте також:
Коментарі
avatar