У Винниках відбулись «Запусти для молоді»
18.03.2013 17:08
Цими вихідними у Народному домі відбувся молодіжний вечір «Запусти для молоді».

Снігові замети не налякали винниківську молодь, яка таки прийшла 16 березня у Народний дім на розважальний вечір «Запусти для молоді». Проблема з добиранням була не єдиною. Коли виступав скрипаль-віртуоз Олександр Божик кілька разів зникало світло. Фіналіст шоу «Україна має талант» не розгубився і виконав мелодії на трьох скрипках у темряві. Щоправда, молодь прагнула допомогти скрипалю – діти увімкнули ліхтарики на мобільних телефонах.

«Ми намагалися вирішити ситуацію, дзвонили в «аварійну», до всіх, хто міг посприяти у відновленні електропостачання, – розповіла директор Народного дому Наталія Вінярська. – На щастя, світло з’явилося, і концерт продовжився. Вразило, як реагував на проблему Олександр Божик (фото). Він не страждає зірковою хворобою, хоч і виступав у Народному домі після концерту в Кремлі, а допомагав, чим міг».

Такий екстрим не розігнав молоді. «Винниківчанам було цікаво не тільки танцювати на дискотеці під сучасну молодіжну музику, а й слухали розповіді отця Андрія про наближення посту, дивитися інсценівки на релігійну тематику. Усім роздали цитати про піст, написані на картках, організували солодкий стіл. Отець Андрій запросив діджеїв, цікавих артистів. Особливо всіх захопив виступ Олександра Божика. Сподобалися й пісні у виконанні фолькгурту «ДоСхідСонця», – поділилася враженнями аніматор Христина Бабеляс.

«Ми показали молоді, як можна провести дозвілля цікаво і одночасно духовно збагатитися, замислитися над цінностями життя перед Великим постом», – про це розповів настоятель спільноти св. Івана Боско о. Андрій Платош.

Лариса Кубська Фото: http://www.philharmonia.lviv.ua/

Теги: ораторія, селезіани, Олександр Божик, розваги, вечір, дозвілля, запусти


Читайте також:
Коментарі
avatar