У Винниках облаштують зупинки громадського транспорту
19.03.2013, 15:42
Належно облаштувати зупинки громадського транспорту у м. Винник. Відповідне доручення під час наради з виконавчими органами Винниківської міської ради озвучив міський голова Сергій Уваров, в понеділок 17 березня 2013р.

«У нашому місті налічується більше двадцяти десятків зупинок громадського транспорту. І щоразу постає питання їх облаштування, адже страждають від цього наші мешканці. Сьогодні я вважаю, це не є проблема, оскільки є чимало інвесторів та підприємців, які готові це зробити. Все що їм потрібно, умови, на яких вони будуть працювати. В даному випадку наше завдання створити для них сприятливий інвестиційний клімат та пропозиції для співпраці» - наголосив під час планової наради міський голова м. Винники.

Як повідомляє офіційний сайт міської ради м. Винники, на виконання даного доручення міський голова дав виконавчим органам рівно один місяць. Відтак, наприкінці квітня виконавчі органи Винниківської міської ради мають запропонувати нове положення про облаштування зупинок громадського транспорту, який згодом буде запропоновано громадськості для обговорення.

Відповідальний за виконання даного доручення заступник міського голови з соціально-економічних та гуманітарних питань Юрій Батюк.

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: виконком, Сергій Уваров, міська рада

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...