У Винниках облаштують зупинки громадського транспорту
19.03.2013 14:42
Належно облаштувати зупинки громадського транспорту у м. Винник. Відповідне доручення під час наради з виконавчими органами Винниківської міської ради озвучив міський голова Сергій Уваров, в понеділок 17 березня 2013р.

«У нашому місті налічується більше двадцяти десятків зупинок громадського транспорту. І щоразу постає питання їх облаштування, адже страждають від цього наші мешканці. Сьогодні я вважаю, це не є проблема, оскільки є чимало інвесторів та підприємців, які готові це зробити. Все що їм потрібно, умови, на яких вони будуть працювати. В даному випадку наше завдання створити для них сприятливий інвестиційний клімат та пропозиції для співпраці» - наголосив під час планової наради міський голова м. Винники.

Як повідомляє офіційний сайт міської ради м. Винники, на виконання даного доручення міський голова дав виконавчим органам рівно один місяць. Відтак, наприкінці квітня виконавчі органи Винниківської міської ради мають запропонувати нове положення про облаштування зупинок громадського транспорту, який згодом буде запропоновано громадськості для обговорення.

Відповідальний за виконання даного доручення заступник міського голови з соціально-економічних та гуманітарних питань Юрій Батюк.
Теги: виконком, Сергій Уваров, міська рада


Читайте також:
Коментарі
avatar