У Винниках проведуть реконструкцію приміщення дитячого садочка
20.03.2013 17:16
Виконком Винниківської міської ради затвердив проектно-кошторисну документацію для реконструкції приміщення дитячої установи у Винниках. Ціна питання – 9 мільйонів 112 тисяч гривень.

«На сьогоднішній день Винниківська міськрада підготувала всі необхідні документи, вже виділено один мільйон гривень бюджетних коштів.

Ми маємо експертний звіт щодо розгляду документації за проектом реконструкції дитячого дошкільного навчального закладу на вул. Олени Теліги, 4.

Виготовлено проектно-кошторисну документацію, яку завірив виконком. Залишається чекати рішення Львівської облдержадміністрації щодо передачі даного приміщення нам у комунальну власність або в оренду.

Коли будемо мати позитивне рішення від облдержадміністрації, тоді оголосимо тендер на початок роботи із реконструкції», – коментує помічник міського голови з житлово-комунальних питань Мірія Желіско.

Нагадаємо, що протягом багатьох років у місті функціонує єдиний дитячий садок, який переповнений удвічі. Його вихованці ділять одне ліжко на двох або й трьох, а список черговиків містить прізвища 220 малюків.

Проблема нестачі місць у дошкільних закладах – не нова для міста, але чомусь ніхто із попередників так і не брався за її вирішення. Джерело: http://vynnyky.in.ua/

Теги: реконструкція, виконком, міська рада, садочок


Читайте також:
Коментарі
avatar