Винниківський цвинтар чистять від сухостою (ФОТО)
20.03.2013, 18:41
Виконати порізку сухих дерев, усього сухостою на місцевому старому кладовищі зобов‘язав відповідні виконавчі служби міський голова Винник Сергій Уваров. Відповідне розпорядження він озвучив на початку березня під час планової апаратної наради.

Відтак, сьогодні на кладовищі роботи йдуть повним ходом, розповідає Геннадій Гримчак, керівник місцевого КП «Ритуальна служба «Меморіал».

«Протягом тижня виконуються роботи з порізки дерев, які є в аварійному стані і загрожують у кожну мить впасти на надмогильні пам‘ятники чи на людей, які відвідують цвинтар. Порізку виконують спеціалісти з досвідом роботи на великій висоті, тобто, альпіністи», - говорить він.

На виконання цих робіт із міського бюджету вже виділено 30 тисяч гривень. Як розповів Геннадій Гримчак, до їхнього фінансування долучилася й винниківська громада. «Парафіяни трьох наших конфесій зібрали й передали для цього 3,5 тисячі гривень» - наголосив пан Гримчак.

На місці зрізаного сухостою планують висадити нові дерева.Наведіть курсор на нижню частину вікна, щоб управляти слайд-шоу


Володимир ГАВРИЛІВ, фото: Андрій ЖУК

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: цвинтар, порядок, сухостой, Геннадій Гримчак

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...